Birbirinden ateşli özbek sex videolarına hemen sizde izlemeye başlayın. Yeni fantazi olan eşli seks ile ilgili içeriklerimiz ilginizi çekebilir. Çeşitli sekreter türk içerikleri son derece heyecanlandırıcı ve zevk verici duruyor. İnternet ortamında güvenilir bir depolama sistemi olan dosya yükle adresimiz sizleri için sorunsuz bir şekilde aktif durumda. Hiç bir bilsiyar keysiz kalmasın diye özel bir indirim Windows 10 Pro Lisans Key Satın Al kampanyasına mutlaka göz atın. Android cihazlarda Dream League Soccer 2020 hileli apk ile beraber sizler de sınırsız oyun keyfine hemen dahil olun. Popüler oyun olan Clash Royale apk indir ile tüm bombaları ücretsiz erişim imkanını kaçırmayın. Sosyal medya üzerinden facebook beğenisi satın al adresi sizlere büyük bir popülerlik katmanıza imkan sağlamaktadır. Erotik kadınlardan oluşan canlı sex numaraları sizlere eğlenceye davet ediyor. Bağlantı sağladığınız bayanlara sex sohbet etmekte dilediğiniz gibi özgürsünüz. Dilediğiniz zaman arayabileceğiniz sex telefon numaraları ile zevkin doruklarına çıkın. Kadınların birbirleri ile yarış yaptığı canlı sohbet hattı hizmeti sayesinde fantazi dünyanız büyük ölçüde gelişecek. Sizlerde hemen bir tık uzağınızda olan sex hattı hizmetine başvurarak arama yapmaya başlayın. İnternet ortamında bulamayacağınız kadın telefon numaraları sitemiz üzerinden hemen erişime bağlı bir şekilde ulaşın. Erotik telefonda sohbet ile sitemizde ki beğendiğiniz kadına hemen ulaşın. Alo Sex Numaraları kadınlarına ücretsiz bir şekilde bağlan!
We are the Liberal Blog From Hollywood
L.A.'s Premier Post Facility

L.A.'s Premier Post Facility

Photographer in L.A.

Hot Pics & Gossip.

T-shirts for sale in Georgia compare Obama to ?Curious George.?

Posted in Main Blog (All Posts) on May 15th, 2008 4:31 am by HL

T-shirts for sale in Georgia compare Obama to ?Curious George.?
Mike Norman, a bar owner in Marietta, GA, who is peddling t-shirts that feature “a look-a-like of cartoon chimp Curious George peeling a banana, with ‘Obama in ‘08′ underneath” claims that the shirts are “not meant to offend,” despite his acknowledgment of “the imagery’s Jim Crow roots“: Norman acknowledged the imagery’s Jim Crow roots but […]

Mike Norman, a bar owner in Marietta, GA, who is peddling t-shirts that feature “a look-a-like of cartoon chimp Curious George peeling a banana, with ‘Obama in ‘08′ underneath” claims that the shirts are “not meant to offend,” despite his acknowledgment of “the imagery’s Jim Crow roots“:

barack_obama_curious_george.jpg Norman acknowledged the imagery’s Jim Crow roots but said he sees nothing wrong with depicting a prominent African-American as a monkey.

“We’re not living in the (19)40’s,” he said. “Look at him…the hairline, the ears — he looks just like Curious George.”

Radar notes that Norman could have been inspired by listening to Rush Limbaugh, who apologized on-air earlier this year after laughing at a caller’s suggestion that Obama “looks like Curious George.”

Comments are closed.