Birbirinden ateşli özbek sex videolarına hemen sizde izlemeye başlayın. Yeni fantazi olan eşli seks ile ilgili içeriklerimiz ilginizi çekebilir. Çeşitli sekreter türk içerikleri son derece heyecanlandırıcı ve zevk verici duruyor. İnternet ortamında güvenilir bir depolama sistemi olan dosya yükle adresimiz sizleri için sorunsuz bir şekilde aktif durumda. Hiç bir bilsiyar keysiz kalmasın diye özel bir indirim Windows 10 Pro Lisans Key Satın Al kampanyasına mutlaka göz atın. Android cihazlarda Dream League Soccer 2020 hileli apk ile beraber sizler de sınırsız oyun keyfine hemen dahil olun. Popüler oyun olan Clash Royale apk indir ile tüm bombaları ücretsiz erişim imkanını kaçırmayın. Sosyal medya üzerinden facebook beğenisi satın al adresi sizlere büyük bir popülerlik katmanıza imkan sağlamaktadır. Erotik kadınlardan oluşan canlı sex numaraları sizlere eğlenceye davet ediyor. Bağlantı sağladığınız bayanlara sex sohbet etmekte dilediğiniz gibi özgürsünüz. Dilediğiniz zaman arayabileceğiniz sex telefon numaraları ile zevkin doruklarına çıkın. Kadınların birbirleri ile yarış yaptığı canlı sohbet hattı hizmeti sayesinde fantazi dünyanız büyük ölçüde gelişecek. Sizlerde hemen bir tık uzağınızda olan sex hattı hizmetine başvurarak arama yapmaya başlayın. İnternet ortamında bulamayacağınız kadın telefon numaraları sitemiz üzerinden hemen erişime bağlı bir şekilde ulaşın. Erotik telefonda sohbet ile sitemizde ki beğendiğiniz kadına hemen ulaşın. Alo Sex Numaraları kadınlarına ücretsiz bir şekilde bağlan!
We are the Liberal Blog From Hollywood
L.A.'s Premier Post Facility

L.A.'s Premier Post Facility

Photographer in L.A.

Hot Pics & Gossip.

Republican Bring Back Racist Windbag Trent Lott

Posted in H.L. News, Main Blog (All Posts) on November 17th, 2006 12:14 pm by HL

Senate GOP: Lott’s Racist Comments Are No Longer An Issue, ‘Admire Him For Coming Back’

Think Progress.org
Excerpt:
What was racism in 2002 is a non-issue in 2006. NPR interviewed several senators — including Hagel and McCain — who said that Lott’s racist comments didn’t even come up in his whip nomination:..
Sen. Olympia Snowe (R-ME): We understand what happened. There’s no point going over. It’s in the past now, you know, and he has expressed, you know, his deep regret, as he should.

H.L.s Take:
Republicans will never change, Who cares if they just got their asses handed to them by the American Public, they’ll just go right on being racist, war mongering, greedy a**holes, and they will probably be back in power in two years thanks to the worthless democrats.

Heres an oldie:

Trent Lott and Bush

5 Responses to “Republican Bring Back Racist Windbag Trent Lott”

 1. Buck Says:

  ha ha ha ha ha ha ha ha ha

 2. Buck Says:

  Robert Byrd!! (D)

 3. Buck Says:

  I wonder what (D) Robert Byrd of the Klan thinks about all this????

 4. HL Says:

  Ok one more time. Back in the ’50’s racism was a prevalent part of Southern culture because It was the way people were brought up, and they didn’t know any better. As time went on and people realized it was wrong, the intelligent thinking people changed their ways, (Byrd) and the ignorant closed minded people kept doing what they were doing, or just stopped talking about it in public (Lott, Bush, and most of the rest of the Repubs.) Although they can’t keep it bottled up forever and sometimes just have to let loose, like Lott did at Strom Thrumonds Birthday party.
  People can change if they want to, most don’t want to.

 5. LA Says:

  This just shows how Repubs have no new blood. Just a bunch of old retreads. Who cares about Lott, he’s irrelevant.