Birbirinden ateşli özbek sex videolarına hemen sizde izlemeye başlayın. Yeni fantazi olan eşli seks ile ilgili içeriklerimiz ilginizi çekebilir. Çeşitli sekreter türk içerikleri son derece heyecanlandırıcı ve zevk verici duruyor. İnternet ortamında güvenilir bir depolama sistemi olan dosya yükle adresimiz sizleri için sorunsuz bir şekilde aktif durumda. Hiç bir bilsiyar keysiz kalmasın diye özel bir indirim Windows 10 Pro Lisans Key Satın Al kampanyasına mutlaka göz atın. Android cihazlarda Dream League Soccer 2020 hileli apk ile beraber sizler de sınırsız oyun keyfine hemen dahil olun. Popüler oyun olan Clash Royale apk indir ile tüm bombaları ücretsiz erişim imkanını kaçırmayın. Sosyal medya üzerinden facebook beğenisi satın al adresi sizlere büyük bir popülerlik katmanıza imkan sağlamaktadır. Erotik kadınlardan oluşan canlı sex numaraları sizlere eğlenceye davet ediyor. Bağlantı sağladığınız bayanlara sex sohbet etmekte dilediğiniz gibi özgürsünüz. Dilediğiniz zaman arayabileceğiniz sex telefon numaraları ile zevkin doruklarına çıkın. Kadınların birbirleri ile yarış yaptığı canlı sohbet hattı hizmeti sayesinde fantazi dünyanız büyük ölçüde gelişecek. Sizlerde hemen bir tık uzağınızda olan sex hattı hizmetine başvurarak arama yapmaya başlayın. İnternet ortamında bulamayacağınız kadın telefon numaraları sitemiz üzerinden hemen erişime bağlı bir şekilde ulaşın. Erotik telefonda sohbet ile sitemizde ki beğendiğiniz kadına hemen ulaşın. Alo Sex Numaraları kadınlarına ücretsiz bir şekilde bağlan!
We are the Liberal Blog From Hollywood
L.A.'s Premier Post Facility

L.A.'s Premier Post Facility

Photographer in L.A.

Hot Pics & Gossip.

Mainstream Media Wants Iraq To Go on Forever

Posted in H.L. News, Main Blog (All Posts) on November 17th, 2006 12:00 pm by HL

The New Media Offensive Against Withdrawal

Anti-War.com
Excerpt:
The American media establishment has launched a major offensive against the option of withdrawing U.S. troops from Iraq.
In the latest media assault, right-wing outfits like Fox News and the Wall Street Journal editorial page are secondary. The heaviest firepower is now coming from the most valuable square inches of media real estate in the USA – the front page of the New York Times.

The present situation is grimly instructive for anyone who might wonder how the Vietnam War could continue for years while opinion polls showed that most Americans were against it. Now, in the wake of midterm elections widely seen as a rebuke to the Iraq war, powerful media institutions are feverishly spinning against a pullout of U.S. troops.

One Response to “Mainstream Media Wants Iraq To Go on Forever”

  1. LA Says:

    That is because the same people that brought us the war own the mainstream media. How perfect. If the media favors war, can you trust the mainstream media?

    I should mention that those that own the mainstream media are buying up alternative media: e.g., You Tube, Topix, MySpace….