Birbirinden ateşli özbek sex videolarına hemen sizde izlemeye başlayın. Yeni fantazi olan eşli seks ile ilgili içeriklerimiz ilginizi çekebilir. Çeşitli sekreter türk içerikleri son derece heyecanlandırıcı ve zevk verici duruyor. İnternet ortamında güvenilir bir depolama sistemi olan dosya yükle adresimiz sizleri için sorunsuz bir şekilde aktif durumda. Hiç bir bilsiyar keysiz kalmasın diye özel bir indirim Windows 10 Pro Lisans Key Satın Al kampanyasına mutlaka göz atın. Android cihazlarda Dream League Soccer 2020 hileli apk ile beraber sizler de sınırsız oyun keyfine hemen dahil olun. Popüler oyun olan Clash Royale apk indir ile tüm bombaları ücretsiz erişim imkanını kaçırmayın. Sosyal medya üzerinden facebook beğenisi satın al adresi sizlere büyük bir popülerlik katmanıza imkan sağlamaktadır. Erotik kadınlardan oluşan canlı sex numaraları sizlere eğlenceye davet ediyor. Bağlantı sağladığınız bayanlara sex sohbet etmekte dilediğiniz gibi özgürsünüz. Dilediğiniz zaman arayabileceğiniz sex telefon numaraları ile zevkin doruklarına çıkın. Kadınların birbirleri ile yarış yaptığı canlı sohbet hattı hizmeti sayesinde fantazi dünyanız büyük ölçüde gelişecek. Sizlerde hemen bir tık uzağınızda olan sex hattı hizmetine başvurarak arama yapmaya başlayın. İnternet ortamında bulamayacağınız kadın telefon numaraları sitemiz üzerinden hemen erişime bağlı bir şekilde ulaşın. Erotik telefonda sohbet ile sitemizde ki beğendiğiniz kadına hemen ulaşın. Alo Sex Numaraları kadınlarına ücretsiz bir şekilde bağlan!
We are the Liberal Blog From Hollywood
L.A.'s Premier Post Facility

L.A.'s Premier Post Facility

Photographer in L.A.

Hot Pics & Gossip.

Bush Turning Iraq Into Nazi Germany Jewish Ghettos

Posted in H.L. News on September 10th, 2007 7:40 am by HL


Under siege: what the surge really means in Baghdad

Uruknet
Excerpt
A city divided by high concrete walls, barbed wire and checkpoints; armoured columns moving through deserted evening streets lit by the glow of searchlights and emptied by official curfew and fear. This is Baghdad, seven months into the surge, and George Bush’s last throw of the dice in Iraq…

But for many Iraqis, the Americans have turned their land into a prison. The barriers, which have turned Baghdad into a series of ghettos, are meant to keep the bombers out, but they also keep residents penned in. People may feel safer inside their neighbourhoods, but are more wary of venturing outside them. A short journey across the city can take hours with roads blocked off and numerous checkpoints, discouraging people from visiting relations and friends and reinforcing the sense of isolation.

HLs Take
Sound familiar?…Well if you ever watched any movie that features Nazi Germany during WW2 (Schindlers List, The Pianist etc.) Then it should sound very familiar. This is exactly what Germany did to the Jews. Bush and Hitler, brothers in arms. Bush’s great uncle Adolf was a great inspiration to him. And some day, if Bush, the neocons, the republicans, and most democrats have their way, they will be doing it here to us as well.

2 Responses to “Bush Turning Iraq Into Nazi Germany Jewish Ghettos”

  1. Friendly Says:

    Hitler was a smart man, Bush is not.

  2. PPL Says:

    THREER ALL DUMD THAT DO THAT TTO IRAQQQ:@:@!!!!!!!