Birbirinden ateşli özbek sex videolarına hemen sizde izlemeye başlayın. Yeni fantazi olan eşli seks ile ilgili içeriklerimiz ilginizi çekebilir. Çeşitli sekreter türk içerikleri son derece heyecanlandırıcı ve zevk verici duruyor. İnternet ortamında güvenilir bir depolama sistemi olan dosya yükle adresimiz sizleri için sorunsuz bir şekilde aktif durumda. Hiç bir bilsiyar keysiz kalmasın diye özel bir indirim Windows 10 Pro Lisans Key Satın Al kampanyasına mutlaka göz atın. Android cihazlarda Dream League Soccer 2020 hileli apk ile beraber sizler de sınırsız oyun keyfine hemen dahil olun. Popüler oyun olan Clash Royale apk indir ile tüm bombaları ücretsiz erişim imkanını kaçırmayın. Sosyal medya üzerinden facebook beğenisi satın al adresi sizlere büyük bir popülerlik katmanıza imkan sağlamaktadır. Erotik kadınlardan oluşan canlı sex numaraları sizlere eğlenceye davet ediyor. Bağlantı sağladığınız bayanlara sex sohbet etmekte dilediğiniz gibi özgürsünüz. Dilediğiniz zaman arayabileceğiniz sex telefon numaraları ile zevkin doruklarına çıkın. Kadınların birbirleri ile yarış yaptığı canlı sohbet hattı hizmeti sayesinde fantazi dünyanız büyük ölçüde gelişecek. Sizlerde hemen bir tık uzağınızda olan sex hattı hizmetine başvurarak arama yapmaya başlayın. İnternet ortamında bulamayacağınız kadın telefon numaraları sitemiz üzerinden hemen erişime bağlı bir şekilde ulaşın. Erotik telefonda sohbet ile sitemizde ki beğendiğiniz kadına hemen ulaşın. Alo Sex Numaraları kadınlarına ücretsiz bir şekilde bağlan!
We are the Liberal Blog From Hollywood
L.A.'s Premier Post Facility

L.A.'s Premier Post Facility

Photographer in L.A.

Hot Pics & Gossip.

Feingold, Reid To Propose Cutting Off Iraq Funding

Posted in Main Blog (All Posts) on May 9th, 2007 5:59 am by HL

FEINGOLD TO PROPOSE LEGISLATION IN NEW SPENDING BILL TO END WAR, CUT OFF FUNDING

Brad Blog
Excerpt:
Bill Supported by Majority Leader Reid, 8 Other Senate Co-Sponsors, to be Offered as Amendment to New Iraq War Supplemental
Exceptions for Funds Cutoff to Be Made for Fighting Terrorists, Security for U.S. Troops and Infrastructure, Training of Iraqi Security Services…

In a statement just sent to The BRAD BLOG, Senator Russ Feingold (D-WI) says he is prepared to up the ante in the fight with the White House in light of Bush’s spending bill veto, and will be proposing that war funding be cut off by a date certain as part of the next spending bill sent to the White House.

Feingold adds that his previously proposed legislation, known as the Feingold-Reid Bill (S. 1077), had a number of co-sponsors already on board in the Senate, and that the same language would be used for his proposed amendment to the Senate’s new supplemental spending bill.

His statement just in to The BRAD BLOG:
“With brave Americans fighting and dying for a failed policy in Iraq, members of Congress shouldn’t delay action to end this misguided war for weeks or even months just for the sake of political comfort. That is why, when the Senate takes up the Iraq supplemental, I plan to offer the Feingold-Reid bill as an amendment to force the President to safely redeploy our troops by March 31, 2008 at which point funding for the war would be cut off.”

Comments are closed.