Birbirinden ateşli özbek sex videolarına hemen sizde izlemeye başlayın. Yeni fantazi olan eşli seks ile ilgili içeriklerimiz ilginizi çekebilir. Çeşitli sekreter türk içerikleri son derece heyecanlandırıcı ve zevk verici duruyor. İnternet ortamında güvenilir bir depolama sistemi olan dosya yükle adresimiz sizleri için sorunsuz bir şekilde aktif durumda. Hiç bir bilsiyar keysiz kalmasın diye özel bir indirim Windows 10 Pro Lisans Key Satın Al kampanyasına mutlaka göz atın. Android cihazlarda Dream League Soccer 2020 hileli apk ile beraber sizler de sınırsız oyun keyfine hemen dahil olun. Popüler oyun olan Clash Royale apk indir ile tüm bombaları ücretsiz erişim imkanını kaçırmayın. Sosyal medya üzerinden facebook beğenisi satın al adresi sizlere büyük bir popülerlik katmanıza imkan sağlamaktadır. Erotik kadınlardan oluşan canlı sex numaraları sizlere eğlenceye davet ediyor. Bağlantı sağladığınız bayanlara sex sohbet etmekte dilediğiniz gibi özgürsünüz. Dilediğiniz zaman arayabileceğiniz sex telefon numaraları ile zevkin doruklarına çıkın. Kadınların birbirleri ile yarış yaptığı canlı sohbet hattı hizmeti sayesinde fantazi dünyanız büyük ölçüde gelişecek. Sizlerde hemen bir tık uzağınızda olan sex hattı hizmetine başvurarak arama yapmaya başlayın. İnternet ortamında bulamayacağınız kadın telefon numaraları sitemiz üzerinden hemen erişime bağlı bir şekilde ulaşın. Erotik telefonda sohbet ile sitemizde ki beğendiğiniz kadına hemen ulaşın. Alo Sex Numaraları kadınlarına ücretsiz bir şekilde bağlan!
We are the Liberal Blog From Hollywood
L.A.'s Premier Post Facility

L.A.'s Premier Post Facility

Photographer in L.A.

Hot Pics & Gossip.

They Were Going to Bring the Bombs in Carry on Baggage????

Posted in H.L. News, Main Blog (All Posts) on August 10th, 2006 7:52 am by HL

LONDON – British authorities said Thursday they had thwarted a terrorist plot to simultaneously blow up several aircraft heading to the U.S. using explosives smuggled in carry-on luggage.

H.L.s Take
Question: Why would they try to bring explosives in carry on luggage? When the carry on luggage is so throughly screened, and checked baggage isn’t screened at all.

3 Responses to “They Were Going to Bring the Bombs in Carry on Baggage????”

 1. WAIT... THERE'S MORE Says:

  If they checked their luggage, they would not be able to use basic electronics to detonate the stuff. You can’t just walk a remote detonating device onto a plane you know?

 2. HL Says:

  Why not just put it on a timer??

 3. carry-on v/s checked baggage Says:

  all munitions require a trigger (detonation)
  any checked munitions would have been had a detectable remote trigger (detonator)
  and the munition itself would have been prepared in advance, producing the detectable/sniffable explosive

  versus a concealed/camouflaged detonator coupled with a pre-measured mixable solution

  Now, can we stop blaming the president? Can we focus on the hatred, lies and conspiracy from the racists who control the liberals in this country?